Medikal Estetik

Dudak Hacimlendirme

Daha canlı daha dolgun görünen dudaklar herkesin hayali değil midir?

Peki ya doğallığı…

Zaman içerisinde gelişen teknolojiyle birlikte artık işlem görmemiş dudak kadar doğal duran malzemelerle kendinizi daha özgüvenli ve mutlu hissedebilirsiniz.

Üstelik dudak haecimlendirme işlemi  dudaklarınıza sadece hacim ve şekil vermez, nem oranını da arttırarak daha canlı dudaklara sahip olmanızı sağlar.

Kalıcılığı 4 ile 6 ay arasındadır. Ağrısız sızısız gerçekleştirilen dudak dolgusu işleminden hemen sonra sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Minik dokunuşlarla kocaman bir gülümseme için dolgunuzun uzman hekimler tarafından yapılması gerekmektedir.

Ameliyatsız
Burun Estetiği

Burun insan yüzünün en dikkat çeken unsurlarından biridir. Şekli kötü ya da büyük bir burun insan psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Bazen bu etki o kadar büyüktür ki kişi içine kapanmakta, sosyal ortamlardan kendisini soyutlamaktadır.
Burun dolgusu, bozukluğu çok yüksek derecede olmayan durumlarda ameliyata gerek kalmadan sorunu gidermekte, kişiye özgüven ve mutluluk vermektedir.

Burun dolgusu sayesinde burun eğrilikleri hafifletilir, burunun ucu kaldırılır, asimetri sorunu çözülür, burun alın ilişkisi düzeltilir.

Burun dolgusu işlemi çok kısa süren ve acısız bir uygulamadır.

Toksin Tedavisi

Toksin Tedavisi, mimik hareketlerinizin sonuncu oluşan kırışıklarınıza doğrudan müdahale ederek onları yok eder. Kas aralarına enjekte edilen toksin  uygulaması, uygulama sonrası bir hafta içinde etkisini gösterir. Kullanım süresi ortalama olarak 4-6 ay arasındadır. Daha sonra tekrarlamalarla doğal ve genç görünümünüzü korumak sizin elinizdedir.

Öyle botokstan donuklaşmış, ifadesizleşmiş yüzler yok artık!
Bu Teknik  sayesinde hem son on yılınızı geri alabilir hem de arkadaşlarınızın ay sen ne yaptın yüzüne inanılmaz bir gençlik canlılık gelmiş ifadeleriyle, botokslandığınız anlaşılmadan musmutlu olabilirsiniz.

Toksin ile İlk Tanışma
Kişiden kişiye değişiklik gösterse de kaz ayaklarının, kaş arası çizgilerin size ilk merhaba dediği andan itibaren botoks uygulamalarınıza başlayabilirsiniz. Ne kadar erken önlem alırsanız o kadar doğal bir görünüme sahip olursunuz. Bu nedenle botoksu bir orta yaş uygulaması olarak görmemeli ihtiyaç anında camı hemen kırmalısınız!

-Sakın ola ki estetisyenlik sertifikası olan birine toksin tedavisi  yaptırmaya kalkmayın!-
Üzülürsünüz..
Toksin  uygulaması uzmanlık isteyen medikal uygulamadır. Bu yüzden tabii ki medikal estetik hekimin uygulaması gerekmektedir. Uygulama yaptırmadan önce hekiminizin diploma ve sertifikalarını mutlaka kontrol ediniz..